Home ShowBiz Pas largimit nga “Përputhen”, Fationi “ngacmohet” me ish misin shqiptar
Pas largimit nga “Përputhen”, Fationi “ngacmohet” me ish misin shqiptar
0

Pas largimit nga “Përputhen”, Fationi “ngacmohet” me ish misin shqiptar

0
0

Fation Kuqari u largua pak kohë më parë nga “Përputhen”, duke dalë i vetëm nga spektakli dhe pa u përputhur me askënd, pavarësisht pëlqimeve me Melisën dhe Anën.

Ai sqaroi në një status në instagram se nuk mund të shtirej më dhe se gjithë ai falsitet dhe gjithë ato intriga shpesh herë e kanë bërë të dalë nga vetja.

Që pas këtij komenti ai nuk është ndier më lidhur me spektaklin, megjithatë ajo që na ra në sy është një koment drejtuar ish misit shqiptar Trejsi Sejdinit.

Ajo ju ka kërkuar fansave që ta pyesin për diçka dhe mes tyre ka qenë edhe Fationi që i ka thënë “O fëmi i llastuar”, ndërsa e shoqëron me emoji që qeshin me lot.

Link: https://www.instagram.com/misstrejsisejdini/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/CJwNIlSBFNZFDmrVsobgU1sapKwRljzd894S100/