Home ShowBiz Shumë talente në shtëpi.., Jonida publikon videon e Emit në piano
Shumë talente në shtëpi.., Jonida publikon videon e Emit në piano
0

Shumë talente në shtëpi.., Jonida publikon videon e Emit në piano

0
0

Jonida Vokshi dhe Besnik Krapi në qershor të vitit që shkoi janë bërë prindër të një vajze.

Ata të dy sollën në jetë Emin me të cilën na kanë prezantuar që kur ajo bëri tre muajshe.

Vogëlushja është shumë e ëmbël dhe Jonida nuk nguron të postojë herë pas here foto dhe video të ndryshme ku e shohim teksa argëtohet me vogëlushen.

Këtë herë ajo ka ndarë me ndjekësit në instagram një video ku vogëlushja shihet me duart në piano dhe dikush e ndihmon ti bjerë tastierës.

“Shumë talente në shtëpi”, shkruan Jonida krahas videos së vogëlushes e cila tashmë është rritur dhe duket se e ka me pasion muzikën.

Link: https://www.instagram.com/jonidavokshiofficial/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/CFXixBUshL2/