Home ShowBiz Twerk me të brendshme sexy, Rihana tërbon rrjetin me videon e nxehtë
Twerk me të brendshme sexy, Rihana tërbon rrjetin me videon e nxehtë
0

Twerk me të brendshme sexy, Rihana tërbon rrjetin me videon e nxehtë

0
0

Këngëtarja e njohur Rihana është padyshim një prej personazheve që vihet vazhdimisht në qendër të vëmendjes.

Së fundmi ajo është përfolur për jetën e saj private, ndërsa mediat kanë aluduar se ajo dhe reperi Asap Rocky janë në një lidhje.

Ndërkohë Rihana ka prezantuar së fundmi edhe linjën e saj të re të të brendshmeve që do të dali në treg për Shën Valentin.

Me një video të nxehtë, Rihana shfaqet me të brendshme seksi në ngjyrë të zezë, ndërsa është duke bërë twerk dhe kërcime sensuale.

Videoja e saj është pëlqyer dhe komentuar nga fansa e miq të këngëtares të cilët e komplimentuar për format.

Link: https://www.instagram.com/p/CKcfAQdHl3-/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/CIjzKeLHjRo/