Home ShowBiz Lamtumirë flokë biond, Gigi bën ndryshimin e papritur në look
Lamtumirë flokë biond, Gigi bën ndryshimin e papritur në look
0

Lamtumirë flokë biond, Gigi bën ndryshimin e papritur në look

0
0

Modelja e njohur Gigi Hadid ka vendosur të ndryshojë look 6 muaj pasi solli në jetë vajzën e saj.

Ajo ka  vendosur të heqi dorë nga flokët biond duke u bërë kokëkuqe dhe duket kaq ndryshe, por gjithsesi në formë perfekte.

Modelja ka postuar disa foto e video ndërsa shfaqet duke sfiluar për Versace.

Ajo të bie në sy përveç pamjes së re, janë linjat perfekte edhe pse ka sjellë në jetë një fëmijë vetëm pak muaj më parë.

Modelja ka ardhur në formën e saj më të mirë dhe duket perfekte, ashtu si përpara se të ngelej shtatëzanë dhe të lindte.

gigi

gigigg

gigigi

Link: https://www.instagram.com/gigihadid/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B_ll7-inZAr/