Home ShowBiz Në Galerinë e Arteve duke ushqyer Poem me gji, Sara ndan foton unike
Në Galerinë e Arteve duke ushqyer Poem me gji, Sara ndan foton unike
0

Në Galerinë e Arteve duke ushqyer Poem me gji, Sara ndan foton unike

0
0

Sara Hoxha dhe Ledri Vula u bënë prindër të një vajze në mes të dhjetorit të vitit të kaluar.

Ata sollën në jetë Poem Blu, portretin e së cilës e publikuan që në momentin e parë që ajo erdhi në jetë.

Që prej atij momenti e deri më sot, ata të dy postojnë vazhdimisht foto me të voglën e tyre, por postimi i fundit i Sarës është padyshim më uniku.

Ajo ndodhet në Galerinë e Arteve dhe është mbështetur diku me Poem në duar duke i dhënë gji.

“Nuk është gjithmonë e thjeshtë, por gjithmonë ja vlen”, shkruan ajo krahas fotos me Poem në duar.

Sara ka marrë komente të shumta dhe mbi të gjitha shumë komplimenta nga miq e fansa të cilët e kanë komplimentuar si për gjestin dhe për foton.

saraaaaaaa

Link: https://www.instagram.com/p/CMDQQo1nEmG/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/CJ9PIn7HPj_/