Home ShowBiz Atdheu rikthehet në Për’puthen, ja çfarë pritet të ndodhë
Atdheu rikthehet në Për’puthen, ja çfarë pritet të ndodhë
0

Atdheu rikthehet në Për’puthen, ja çfarë pritet të ndodhë

0
0

Atdheu nesër do të rikthehet në Përputhen dhe një gjë të tillë sapo na e konfirmoi autorja Olsa.

Kujtojmë se Atdheu u pezullua dhe nuk pati mundësi të sqaronte asgjë.

Ende nuk dihet nëse do të kemi një rikthim si konkurrent apo thjeshtë do të vijë për të dhënë verdiktin e tij të fundit mbi situatën e tij gjatë emisionit.

Nuk është hera e parë që i shikojmë ish konkurrentët të rikthehen.

Kujtojmë se pak ditë më parë Atdheu deklaroi se një vajzë është në jetën e tij por nuk ka dashur të zbuklojë më shumë.

Mbetet të presim deri nesër për detaje të mëtejshme rreth jetës së tij.

Linku: https://www.instagram.com/stories/olsamuhameti/2544567479154563809/

Burim i fotos: https://www.instagram.com/p/CKzrtUIH3nk/?utm_source=ig_web_copy_link