Home ShowBiz I rikthehet dashurisë së vjetër, Alketa Vejsiu paralajmëron projektin surprizë
I rikthehet dashurisë së vjetër, Alketa Vejsiu paralajmëron projektin surprizë
0

I rikthehet dashurisë së vjetër, Alketa Vejsiu paralajmëron projektin surprizë

0
0

Alketa Vejsiu është një nga moderatoret më të njohura në vendin tonë dhe jo vetëm.

Ajo është mjaft aktive në rrjetet sociale ku shpesh ndan me ndjekësit momente të ndryshme nga jeta e saj personale dhe profesionale.

Emri i Alketës është i lakuar pas pothuajse çdo projekti televiziv dhe me sa duket nuk ka ndërmend të ndalet me kaq.

Në një postim të fundit në rrjete sociale Alketa ka paralajmëruar se do ti rikthehet radios me një super projekt.

Së shpejti i kam premtuar Norës që do të jem në një program radiofonik tek Klani, si dikur. Po pres me padurim ti rikthehem Radios në fakt, ‘Kutisë Magjike’ ku nisi gjithçka e t’iu bëj shoqëri të mirë- shkruan Alketa bashkangjitur postimit.

Linku: https://www.instagram.com/stories/alketavejsiu/2556169334105774245/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/alketavejsiu/