Home ShowBiz ‘Nuk di të flasë’, moderatori bën deklaratën e rëndë për Nora Istrefin
‘Nuk di të flasë’, moderatori bën deklaratën e rëndë për Nora Istrefin
0

‘Nuk di të flasë’, moderatori bën deklaratën e rëndë për Nora Istrefin

0
0

Moderatori Aulaudin Hamiti ka befasura së fundmi me një deklaratë për Nora Istrefin.

Ai së bashku me mikeshën e tij  Libert kanë realizuar një vlog ku nuk kanë munguar pyetjet dhe dënimet pikante deri në fund.

Në një nga rubrikat ‘Thuaje ose zhytu’ Liberta e ka vënë përballë një zgjedhje të vështirë mikun e saj.

Kush është më e ngurtë nga fytyrat publike në intervista dhe që nuk di të flasë ishte pyetja e Libertës për Alaudinin.

Me shumë silklet moderatori ka thënë emrin e Nora Istrefit ku për ta justifikuar dhe zbutur pak situatën thotë se dhe vetë Nora e ka pranuar një gjë të tillë.

Linku: https://www.instagram.com/libertaspahiu/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/noraistrefi/