Home ShowBiz Ledri nuk është perfekt, Sara zbulon pakënaqësitë që përjeton përkrah tij
Ledri nuk është perfekt, Sara zbulon pakënaqësitë që përjeton përkrah tij
0

Ledri nuk është perfekt, Sara zbulon pakënaqësitë që përjeton përkrah tij

0
0

Sara dhe Ledri janë një nga dyshet më të pëlqyera në mediat rozë. Pak ditë më parë Sara festoi ditëlindjen e saj të 29-të.

Nuk kishte si të mungonte një super festë e organizuar me miqtë dhe njerëzit e zemrës.

Pas kaq ditësh Sara ka zbuluar se jo gjithçka shkoi ‘perfekt ‘ dhe fajtor për këtë moment bën Ledrin.

Reperi të njejtin gabim e paska përsëritur në çdo përvjetor të partneres së tij.

‘Momenti më i keq i natës. Pse duhet t’i fikësh qirinjtë çdo vit? A s’mund të vazhdojë festa pa tortë dhe qirinjtë e fryrë?’.

Ledri me siguri këtë këshillë me stil do ta ketë parasysh në përvjetore të tjera që edhe Sara ti gëzohet fikjes së qirinjve.

Linku: https://www.instagram.com/stories/sarahoxha/2601974363946131059/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/sarahoxha/