Home Lifestyle Një histori dashurie rikthehet pas shumë kohësh, horoskopi 5 korrik 2021
Një histori dashurie rikthehet pas shumë kohësh, horoskopi 5 korrik 2021
0

Një histori dashurie rikthehet pas shumë kohësh, horoskopi 5 korrik 2021

0
0

Dashi

Momente të veçanta për ndjenjat, lidhje të mira me Binjakët dhe Ujorin. Ju duhet të zgjidhni disa probleme të vogla që kanë lindur në dy muajt e fundit. Në vendin e punës, ju jeni përsëri në lojë dhe nuk përjashtohet që të keni zgjidhur një problem të vjetër. Ju duhet të zgjidhni një problem psikofizik.

Demi

Në dashuri, pakënaqësia duhet të mbahet nën kontroll, nëse ka dy histori në lojë, përpiquni të mos hutoheni. Ju jeni shumë i lodhur këto ditë. Puna nuk është e lehtë për tu menaxhuar, ju do të donit të bënit më pak por më mirë. Në shëndet, është më mirë të përballoni gjithçka me qetësi.

Binjakët

Në dashuri, yjet janë në anën tuaj dhe nesër Hëna do të jetë në hapësirën tuaj zodiakale. Kjo është koha e përkryer për të folur edhe për ndjenjat. Në vendin e punës, lëvizni menjëherë për të zgjidhur një problem. Kush kishte bërë një kërkesë, kjo është periudha e përgjigjeve. Në shëndet, ju dukeni më të fortë.

Gaforrja

Në dashuri, përparësia juaj në këtë kohë është puna, por përpiquni të gjeni kohë për t’ia kushtuar të dashurit tuaj. Nëse ka pasur një ndarje, ju duhet të reagoni dhe të shijoni bukurinë që ju ofron jeta. Në maj, disa prej jush kanë marrë tashmë disa lajme dhe tani rezultatet ngadalë kanë filluar të mbërrijnë. Mos e teproni me aktivitetet sportive dhe të mundimshme.

Luani

Në dashuri, lodhja dhe nervozizmi krijojnë disa bezdi, por ato nuk do të ndikojnë në lidhjet më të forta. Historitë që lindin në këtë periudhë janë premtuese. Në vendin e punës, kujdesuni për llogaritë dhe financat. Kënaqësia do të vijë së shpejti. Humbje e lehtë fizike, përpiquni të bëni vetëm atë që është rreptësisht e nevojshme.

Virgjëresha

Në dashuri, mos e ekspozoni shumë veten, rrezikoni të zbuloni kartat tuaja, veçanërisht nëse keni ndërmend të prishni zemrën e një personi. Në këto ditë ju ndiheni të fortë, veçanërisht në një nivel emocional. Në vendin e punës, ka konfirmime dhe intuita të mira, megjithatë, e rëndësishme është të mos shtyni asgjë për nesër. Shëndeti: bëni më shumë aktivitete në natyrë.

Peshorja

Në dashuri, kushtojini vëmendje asaj që ndodh. Marrëdhënie të rëndësishme mund të lindin me Luanin dhe Ujorin. Në fushën e punës, ju keni një ngarkesë të mirë të energjisë. Ndiheni shumë të motivuar, por mund të merrni lajme që do t’ju zemërojnë. Mundohuni të bëni aktivitete në natyrë këto ditë.

Akrepi

Kjo është një ditë paksa e nënshtruar, për disa ekziston mundësia e një konfrontimi por mbetet shumë komplekse për tu menaxhuar. Projektet e punës mund të kryhen me një rreptësi më të madhe. Mos prisni shumë nga trupi juaj.

Shigjetari

Në dashuri, nëse keni pasur probleme, korriku ju lejon të rikuperoheni. Mos u shqetëso. Situata juaj financiare duhet të trajtohet me kujdes, yjet ju lejojnë të bëni ndryshime. Në shëndet, ju po bëni shumë gjëra në të njëjtën kohë.

Bricjapi

Është një situatë e bukur astrologjike, yjet ndihmojnë njerëzit që duan të bëjnë takime të reja. Mos u shqetëso dhe mos pretendo se ke të drejtë gjatë gjithë kohës. Në vendin e punës, është koha e mirë për të nënshkruar kontrata. Projektet e reja janë të rëndësishme, edhe nëse jeni gjithmonë të kujdesshëm. Për hir të shëndetit tuaj duhet të pushoni më shumë.

Ujori

Në dashuri, shmangni çdo lloj polemike dhe zgjidhni një çështje të rëndësishme brenda 24 orësh. Nëse po përjetoni dy histori në të njëjtën kohë, duhet të bëni një zgjedhje. Në vendin e punës, ju keni një dëshirë të madhe të riktheheni në lojë me një projekt që ju intereson shumë. Në shëndet, mund të ndiheni shumë të lodhur.

Peshqit

Në dashuri, nëse një histori ka qenë në krizë prej vitesh, kjo është koha e duhur për ta rikuperuar atë. Në fushën e biznesit, duhet të kërkoni disa përparësi përpara muajve të ardhshëm. Hëna këto ditë është e favorshme. Në shëndet, është një mbrëmje ende e zbutur.

Linku: https://www.ultimora.news/Tour-de-France-2021-10o-tappa-Albertville-Valence-percorso-orari-e-altimetria

Burimi i fotos: https://www.pexels.com/