Home ShowBiz E mahnitur me magjinë që ofron turizmi në Shqipëri, Dua Lipa nuk e kursen promovimin
E mahnitur me magjinë që ofron turizmi në Shqipëri, Dua Lipa nuk e kursen promovimin
0

E mahnitur me magjinë që ofron turizmi në Shqipëri, Dua Lipa nuk e kursen promovimin

0
0

Dua Lipa që nga momenti i vizitës në Shqipëri e deri më sot ka vendosur të shijojë bukuritë që fal vendi ynë.

Këngëtarja po pushon në Jug të vendit së bashku me familjen dhe të dashurin e saj Anwar Hadid.

Dua është ndarë mjaft e knaqur nga pushimet dhe nuk ka nguruar të promovojë magjinë që ofron vendi ynë në sektorine turizmit.

Shqiptarja me famë botërore ka publikuar sërish disa foto dhe video nga Saranda. Bashkë me pamjet ajo shkruan “Beautiful Albania”.

Në një postim tjetër nga një pjesëz magjike e brigjeve të Jugut si Kep Merli ajo ka shkruar: ‘Nuk dua të largohem kurrë.’

https://www.instagram.com/p/CSE4MEJMYlY/

https://www.instagram.com/p/CSEIWKkMNvj/

https://www.instagram.com/p/CR8p6Ljsc0i/

Linku: https://www.instagram.com/p/CSE4MEJMYlY/

Burimi i fotos:  https://www.instagram.com/p/CSEIWKkM