Home ShowBiz Listës po i vjen fundi, një tjetër emër i njohur iu bashkua ‘Big Brother Vip’
Listës po i vjen fundi, një tjetër emër i njohur iu bashkua ‘Big Brother Vip’
0

Listës po i vjen fundi, një tjetër emër i njohur iu bashkua ‘Big Brother Vip’

0
0

Dita ditës faqja zyrtare dhe mediat po zbulojnë personazhet që do t’i shohim në shtëpinë më të famshme.

Lista Big Brother Vip me kalimin e kohës po zbulohet plotësisht.

Personazhi i rradhës e ka zbuluar vetë pjesëmarrjen dhe bëhet fjalë për Riselda Sejdijan.

Riselda ka marrë shumë pyetje nga fansat se kur do ta shohim në ekran dhe ajo tregon se shumë shpejt do të jetë në një reality show.

“Në një reality show në një prej televizioneve më prestigjioze në vend”-shkruan Riselda teksa kur e pyesin nëse bëhet fjalë për “Big Brother VIP”, ajo përgjigjet: Shhh duke nënkuptuar se do ta shohim aty, por për momentin nuk mund të flasë më shumë.

Për më tepër Riselda i shtron fansave edhe një pyetje, se çfarë do të thotë VIP, duke dhënë kështu një tjetër sinjal.

Linku: https://www.instagram.com/riseldasejdija/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/bigbrotheralb_vip

tags: