Home ShowBiz Nga ora tek data, Mamaqi zbulon kur do të trasmetohet seriali ‘Hot’
Nga ora tek data, Mamaqi zbulon kur do të trasmetohet seriali ‘Hot’
0

Nga ora tek data, Mamaqi zbulon kur do të trasmetohet seriali ‘Hot’

0
0

Seriali Hot është një nga më të zhurmshmit në rrjet.  Ky është seriali i parë nga Ermal Mamaqi me bashkë-producent Dritan Huqin dhe autorë Klaudia Brahimaj dhe Bjordi Mezini.

Është publikuar edhe videoja e parë ku zbulohen kasti i aktorëve me emra shumë të njohur si: Jonida Vokshi, Ermal Mamaqi, Megi Pojani, Klea Huta, Irgen Qela e shumë të tjerë.

Prites i ka ardhur fundi. Mamaqi ka zbuluar datën dhe kohën kur do ta shikojmë serialin.

Trasmetimi do të bëhet në televizionin Klan, çdo të dielë në orarin Prime Time.

Të gjithë janë bërë kurioz për të zbuluar më shumë rreth skenarit dhe mezi presin ta shikojnë.

Linku: https://www.instagram.com/p/CT7QVJ3jdyb/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/ermalmamaqiofficial/