Home ShowBiz Muhabete çunash, ja çfarë ndodh kur Landi dhe i biri mbesin vetëm në shtëpi
Muhabete çunash, ja çfarë ndodh kur Landi dhe i biri mbesin vetëm në shtëpi
0

Muhabete çunash, ja çfarë ndodh kur Landi dhe i biri mbesin vetëm në shtëpi

0
0

Landi Hysi është një nga zërat më të dashur të muzikës shqiptare. Pak kohë më parë ai u bë baba.

Ardhja në jetë e të birit Lukas ishte një lajm surprizë për të gjithë ndjekësit.

Landi na mban të informuar me poza të ndryshme me të birin. Lidhja e tyre është mjaft e ngushtë që në këtë fazë.

Ata janë pothuajse të pandarë në çdo dalje dhe jo vetëm. Në postimet e fundit babë e bir shfaqen duke bër ushtrime në kushte shtëpie.

Ndryshe nga Landi partnerja e tij Eva Ago nuk preferon të jetë pjesë e zhurmës së showbizit dhe rrjeteve sociale.

Linku: https://www.instagram.com/stories/landifornia/2666091620511077521/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/CRcO8_9F_wn