Home ShowBiz Të gjithë po e prisnin, Adele ndanë lajmin e këndshëm me ndjekësit
Të gjithë po e prisnin, Adele ndanë lajmin e këndshëm me ndjekësit
0

Të gjithë po e prisnin, Adele ndanë lajmin e këndshëm me ndjekësit

0
0

Adele do të bëjë një rikthim të mrekullueshëm në kohë të krishtëlindjeve, pasi ka kompletuar albumin e saj të katërt, të shumëpritur nga ndjekësit e saj, dhe do të mbajë një koncert televiziv në Las Vegas.

Ky koncert do të shënojë shfaqjen e parë live të 33-vjeçares pas katër viteve pauzë, pas turneut të saj rekord në stadium i cili përfundoi në vitin 2017.

Një burim i tha “The Sunday Mirror”: “Ka kaluar shumë kohë, por ajo dëshiron që të dalë para krishtlindjeve dhe të ketë pamjen e tyre në një shfaqje në Vegas.

Adele dhe menaxhmenti i saj kanë qenë në bisedime me ‘BBC America’ për ta transmetuar atë në të gjithë botën. Kjo do të jetë një nga shfaqjet e pakta si pjesë e turneut të saj promovues, shtoi burimi.

“Natyrisht me dramat e vazhdueshme, Covid-19 dhe shqetësimin për sigurinë mund të ndikojë në regjistrimin, por kjo është data e planifikuar tani”.

Adele tani është në një lidhje me agjentin sportiv multi-milioner Rich Paul. Në shtator, një mik i çiftit deklaroi se romanca e tyre po “bëhet më serioze”.

Linku: https://www.mirror.co.uk/3am/celebrity-news/adele-plans-christmas-comeback-new-25017075

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/CT_s4RMASgx/