Home ShowBiz Eni Vasili emocionon me dedikimin dhe pozën e të bijave
Eni Vasili emocionon me dedikimin dhe pozën e të bijave
0

Eni Vasili emocionon me dedikimin dhe pozën e të bijave

0
0

Eni Vasili është një nga gazetaret më të njohura për ekranet tona.

Pak muaj më parë Eni solli në jetë dy vajza binjake të cilat vendosi ti quante Sofi dhe Nikol.

Ajo ka vendosur që dy vogëushet ti mbajë sa më larg vëmendjes së rrjeteve sociale.

Gazetarja ka ndarë disa momente dhe portretin e tyre është kujdesur që të mos e bëjë publike.

Pak më parë eni ka ndarë një moment tjetër me të bijat të cilat janë rritur goxha. Ajo ka postuar një pozë të këmbëve të tyre ku bashkangjitur shkruan:

‘Nëse mendoni se duart e mia janë plot iu duhet të shikoni zemrën time.’

https://www.instagram.com/p/CUSOSdvtXj-/

Linku: https://www.instagram.com/p/CUSOSdvtXj-/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/enivasili/