Home Aktualitet Dhunoi të dashurën, pas akuzave të rënda arrestohet reperi i njohur
Dhunoi të dashurën, pas akuzave të rënda arrestohet reperi i njohur
0

Dhunoi të dashurën, pas akuzave të rënda arrestohet reperi i njohur

0
0

Tyga është arrestuar për një krim të dhunës në familje pas akuzave për abuzim nga ish e dashura e tij, Camaryn Swanson.

Departamenti i Policisë të Los Angeles arrestoi reperin Tyga, emri i vërtetë i të cilit është Michael Ray Nguyen-Stevenson mëngjesin e së martës, sipas departamentit të marrëdhënieve me departamentin e mediave, i cili postoi lajmin në Twitter.

Ai është liruar nga burgu me një garanci prej 50,000 dollarësh.

Një burim pranë Tyga pohoi për TMZ se ish e dashura Swanson u shfaq në shtëpinë e tij në orën 3 të mëngjesit të së hënës, “duke bërtitur” në pragun e tij dhe në dukje ajo dukej e dehur, në atë moment ai e la atë të hyjë dhe situata u përshkallëzua. Megjithatë, modelja 22-vjeçare pretendon se reperi dërgoi një makinë për të ndërsa çifti ishte në dukje në procesin e ndarjes.

Swanson paraqiti një raport policor të hënën pasi u largua nga shtëpia e reperit, ku ndodhi incidenti i dyshuar.

“Kur u përpoqa të largohesha ai më sulmoi fizikisht dhe nuk pranoi të më linte të largohesha me orë të tëra”.

“Unë jam aq e turpëruar sa duhej të arrija deri këtu, por unë duhet të qëndroj në këmbë për veten time,” shkroi Swanson.

Linku: https://www.cosmopolitan.com/uk/reports/a37945891/kylie-jenner-ex-boyfriend-tyga-arrested-domestic-violence/

Burimi i fotos:https://www.cosmopolitan.com/uk/reports/

tags: