Home Lifestyle Kujdes! Hakmarrja e këtyre femrave të horoskopit do t’iu bëjë gjëmën
Kujdes! Hakmarrja e këtyre femrave të horoskopit do t’iu bëjë gjëmën
0

Kujdes! Hakmarrja e këtyre femrave të horoskopit do t’iu bëjë gjëmën

0
0

Binjakët

Gratë e Binjakëve nuk kalojnë pa zhurmë, veçanërisht nëse problemi vjen nga një lidhje dashurie. Nëse personi në krah i thyen zemrën, edhe pse do të largohet, do të shohë hakmarrje kudo, derisa t’i ketë paguar vuajtjet e saj.

Akrepi

Gratë e Akrepit mund të jenë më keq se Binjakët. Duke qenë se janë shenja të ujit, u pëlqen t’i përkeqësojnë gjërat. Hakmarrja e tyre ka tendencë të përkeqësohet, sidomos nëse ndihen të tradhtuar nga njerëzit që kanë pranë.

Bricjapi

Gratë Bricjap shtiren gjatë procesit të hakmarrjes, që zakonisht është i ngadaltë dhe i i durueshëm. Ata presin sa të zbulojnë dobësitë e tyre dhe pikërisht aty i godasin. Janë shumë kalkulativë dhe sapo përmbushin projektin e tyre dashakeqës, tentojnë të zhduken sikur asgjë ska ndodhur.

Linku: https://www.cosmopolitan.com/horoscopes/

Burimi i fotos: https://www.pexels.com/photo/light-fashion-person-people-7671617/

tags: