Home Lifestyle Një projekt përfundon me sukses për këtë shenjë, horoskopi 18 tetor 2021
Një projekt përfundon me sukses për këtë shenjë, horoskopi 18 tetor 2021
0

Një projekt përfundon me sukses për këtë shenjë, horoskopi 18 tetor 2021

0
0

Dashi

Në dashuri, java fillon me hyrjen e Hënës në shenjën tuaj të zodiakut. Përfitoni nga kjo për të bërë takime të reja. Ju keni një dëshirë të madhe për të bërë ndryshime. Ka mundësi për ata që kanë një punë të pavarur, mos u kapni të papërgatitur. Në shëndet, është një ditë rikuperimi.

Demi

Në dashuri, më 21 tetor Hëna do të jetë në shenjën tuaj, kështu që ju presin ditë interesante dhe të këndshme. Ndjesitë që lindin në këtë ditë duhet të jetohen me vëmendje të madhe. Në vendin e punës, realizoni projektet tuaja dhe mos kini frikë nga ndryshimet. Në shëndet, është një ditë shërimi, bëni vetëm atë që është rreptësisht e nevojshme.

Binjakët

Në dashuri, një mëngjes i nënshtruar, tensionet e së Dielës ndihen ende. Disa vendas Binjakë mund të takojnë dikë të veçantë. Në vendin e punës, nuk ka nevojë të nënvlerësoni takimet dhe propozimet e reja. Në shëndet, palestra juaj po përmirësohet.

Gaforrja

Në dashuri, një pasdite pak e nënshtruar, mos nxirrni në dritë problemet e lindura në fillim të tetorit. Ndjenjat që ndjeni tani janë të rëndësishme. Në vendin e punës, dëshironi të ndryshoni dhe të provoni rrugë të reja. Në shëndet, ju mund të përjetoni një rënie në palestër pasdite.

Luani

Në dashuri, këtë të hënë Hëna kthehet e favorshme, do të merrni telefonata që do të ngrohin zemrën tuaj. Çiftet që janë grindur me fëmijët e tyre për paratë duhet të rizbulojnë intimitetin e tyre të humbur. Në vendin e punës, është koha për të parë të ardhmen me shumë interes. Nuk është viti i duhur për të shpenzuar shumë ose për të planifikuar diçka të madhe. Në shëndet, bëni gjërat me qetësi, ka shumë shpërqendrime.

Virgjëresha

Në dashuri, një mëngjes i nënshtruar, përmirësohet në pasditen e vonë. Në marrëdhëniet në çift mund të ketë një ngadalësim. Në fushën e punës, nëse doni të realizoni një projekt do t’ia dilni me sukses. Në shëndet, mëngjes pozitiv por në mbrëmje do të ketë një rënie fizike.

Peshorja

Në dashuri, për shkak të lodhjes është mirë të mos i trazoni gjërat. Mund të lindin tensione të forta në marrëdhëniet me Bricjapin dhe Dashin. Në vendin e punës, ka të ngjarë që diçka nuk është në rregull. Në shëndet, ndiheni nervozë por faji nuk është i juaji.

Akrepi

Në dashuri, kjo ditë ju fton të bëni vetëm gjërat më të rëndësishme, nga 23 tetori Dielli do të hyjë në shenjën tuaj të zodiakut. Herë pas here ju kënaqeni duke e ngacmuar partnerin tuaj dhe pastaj përfundoni duke luftuar. Në vendin e punës, përpiquni të filloni projekte të reja, duke larguar mendimet negative. Për shëndetin, përpiquni të kujdeseni më mirë për dietën tuaj.

Shigjetari

Në dashuri, Venusi është ende në shenjë, ka shanse të mira për të bërë disa pushtime të veçanta. Mundohuni të organizoni diçka të këndshme me miqtë. Në vendin e punës, këto ditë mund të merrni një ofertë të mirë pune ose diçka më shumë. Në shëndet, ju duhet të kapërceni shumë tensione; pasditja është më e mirë se mëngjesi.

Bricjapi

Në dashuri, shmangni konfliktet me partnerin, është më mirë të shtyni diskutimet. Në këtë ditë mund të tërhiqeni nga dikush i veçantë, mbani ankthin nën kontroll. Në vendin e punës, do të mbani një fjalim të vogël për disa njerëz që nuk e kanë kuptuar se si jeni. Në disa parime jeni shumë të pakompromis. Në shëndet, keni nevojë për më shumë gjumë, lodhja është në rritje.

Ujori

Në dashuri, po lindin miqësi që mund të kthehen në diçka më shumë në të ardhmen. Në vendin e punës, ndiheni më mirë se në të kaluarën, mbase keni mbyllur disa bashkëpunime. Në shëndet, është një ditë pozitive, ndaloni herë pas here për të rimarrë forcën tuaj.

Peshqit

Në dashuri, edhe çiftet pa probleme kohët e fundit kanë pasur dallime. Ju nuk mund të mbani një qëndrim të qetë ose të kujdesshëm këto ditë. Në vendin e punës, jeni duke pritur për disa lajme, por para fundit të vitit 2021 do të jetë e vështirë të merrni atë që dëshironi. Bëj durim. Në shëndet, ju duhet të pushoni më shumë.

Linku: https://www.ultimora.news/Oroscopo-Paolo-Fox-18-ottobre-2021-da-Ariete-a-Pesci-previsioni-astrologiche-su-amore-lavoro-e-salute

Burimi i fotos: https://www.pexels.com/

 

 

 

tags: