Home ShowBiz Flasim deri në orët e vona, Bruno dhe Alvisa ‘plasin’ deklaratën e fortë
Flasim deri në orët e vona, Bruno dhe Alvisa ‘plasin’ deklaratën e fortë
0

Flasim deri në orët e vona, Bruno dhe Alvisa ‘plasin’ deklaratën e fortë

0
0

Bruno dhe Alvisa janë një nga dyshet më të komentuara të emisionit.

Dyshja kanë zbuluar se flasin çdo mbrëmje me njëri-tjetrin.

Bruno falenderoi dy konkurrentë të “PërPuthen” të cilët iu gjendën afër atij pasi po ndihej keq dhe nuk përmendi Alvissën por Mikelën.

Alvisa mori fjalën duke thënë se ajo i kishte thënë mirëmengjes atij sot në studio pasi biseda e tyre e fundit ishte mbrëmë natën duke lënë të kuptohet se këta të fundit flasin mbrëmjeve.

Nga ana tjetër Alvisa flitet se është në një lidhje me Hysenin.

Kujtojmë se pak ditë më parë Alvisa dhe Bruno realizuan një takim mjaft intim me njëri-tetrin ku nuk munguan përqafimet dhe puthjet.

Linku: https://www.instagram.com/perputhen_tch/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/perputhen_tch/