Home ShowBiz A dëshirojnë të lidhen, provokimi i Donaldit nxjerr zbuluar Fifin dhe Granitin
A dëshirojnë të lidhen, provokimi i Donaldit nxjerr zbuluar Fifin dhe Granitin
0

A dëshirojnë të lidhen, provokimi i Donaldit nxjerr zbuluar Fifin dhe Granitin

0
0

Donaldi së fundmi ka vënë në siklet çiftin në tentative në Big Brother.

Ai si fillim ka ngacmuar Granitin në raport me Fifin ku e ka pyetur nëse e shikon dot si të dashur. Ky i fundit është treguar mjaft diplomat ku gjithçka e justifikon me kohën.

Më pas bisedës i është bashkuar dhe këngëtarja. Donaldi ka pyetur nëse iu vjen ta puthin, ‘hanë’ njëri-tjetrin.

Fifi e ka pranuar se shpesh është tunduar për një gjë të tillë ndërsa Graniti përsëri preferon që koha të tregojë më shumë rreth raportit të tyre.

Graniti shpesh diskutohet si më i tërhequri në këtë raport. Megjithatë mbetet të presim në vazhdim për të parë çfarë do të ndodhë mes tyre.

Linku: https://www.instagram.com/bigbrotheralb_vip/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/bigbrotheralb_vip/

 

 

tags: