Home ShowBiz Rikthehet Bleona Qereti, ja ku do ta shikojmë së shpejti këngëtaren
Rikthehet Bleona Qereti, ja ku do ta shikojmë së shpejti këngëtaren
0

Rikthehet Bleona Qereti, ja ku do ta shikojmë së shpejti këngëtaren

0
0

Bleona Qereti është padiskutim një nga zërat më të dashur dhe të suksesshëm të muzikës brenda dhe jashtë vendit.

Bleona këtë sezon do të rikthehet si opinioniste në spektaklin e Love Story 2.

Sezoni i dytë pritet të fillojë më 15 nëntor ku në fron do të kemi një vajzë dhe një djalë që do të përzgjedhin për të gjetur dashurinë.

Djali i opinionistit Robert Aliaj do të jetë në fron. Po ashtu do të kemi një vajzë stjuardese që do të gjejë dashurinë.

Linku: https://www.instagram.com/p/CWOOOOHN3NN/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/lovestory_tvklan/