Home ShowBiz Pak ditë para ‘Eurovision Junior 2021, Anna Gjebrea ndan surprizën e madhe me ndjekësit
Pak ditë para ‘Eurovision Junior 2021, Anna Gjebrea ndan surprizën e madhe me ndjekësit
0

Pak ditë para ‘Eurovision Junior 2021, Anna Gjebrea ndan surprizën e madhe me ndjekësit

0
0

Anna Gjebrean edhe pak ditë e ndajnë nga skena e madhe ‘Eurovision Junior 2021’.

Kënga që do të na përfaqësojë titullohet ‘Stand by you’.

Anna dhe pse në një moshë relativisht të vogël ka treguar se talenti mund të thyejë çdo barrierë.

Së fundmi Anna ka ndarë me ndjekësit surprizën e madhe pak ditë para se të shkelë në skenën e emocioneve të mëdha.

Projekti i saj ‘Stand by you’ tashmë është dhe në CD. Emocionet janë të mëdha pasi ky është projekti i parë i saj që ka marrë jehonë ndërkombëtare.

Linku: https://www.instagram.com/stories/annagjebreaofficial/2714991707399874421/?hl=en

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/annagjebreaofficial/?hl=en