Home Tag "ndjekesit"

Duke lexuar filxhanin, Blendi Fevziu surprizon ndjekësit me videon e fundit

0
Fevziu është një nga gazetarët më të suksesshëm në vendin tonë. Në çdo dalje ai nuk nguron të flasë për pasionet e tij duke filluar nga librat, shkrimet udhëtimet dhe shumë më shumës e kaq. Blendin jemi mësuar ta shikojmë në rrjete sociale brenda kornizave të gazetarisë dhe eksplorimit të natyrës piktoreske. Së fundmi gazetari […]

‘Kam dhimbje të mëdha’, Celine Dion ndan lajmin e trishtë me ndjekësit

0
Celine Dion ka ndërprerë të gjithë aktivitetet e saj skenike për shkak të problemeve shëndetësore. Këngëtarja e ndau lajmin në rrjetet sociale ku tregoi se ka pasur dhimbje të mëdha dhe të vazhdueshme të muskujve. Shfaqjet ishin planifikuar në muajin e ardhshëm dhe në fillim të vitit të ardhshëm në The Resorts World Theater. ‘Më […]

Çfarë ndodhi! Rudina shkëmben komente fyese me ndjekësit

0
Rudina Magjistari është një nga moderatoret më të njohura. Ajo është mjaft aktive në rrrjete sociale dhe së fundmi ka ndarë me ndjekësit një shprehje. ‘Të gjithë të rriturit kanë qenë fëmijë, por jo të gjithë e mbajnë mend’, duke shtuar se janë me fat ata që e ruajnë ende fëmijën brenda vetes. Ndjekësit i […]