Home ShowBiz Meridiani zbulon dedikimin që Valoni i ka bërë Einxhelit, ja si reagon moderatorja
Meridiani zbulon dedikimin që Valoni i ka bërë Einxhelit, ja si reagon moderatorja
0

Meridiani zbulon dedikimin që Valoni i ka bërë Einxhelit, ja si reagon moderatorja

0
0

Valoni dhe Einxhel prej kohësh flitet se kanë pasur një histori dashuri para se të hynin në Big Brother.

Pas daljes Valoni e mohoi një gjë të tillë mirpo Meridiani ka bërë një deklaratë të fortë në sy të Einxhel.

Valoni të ka dedikuar një këngë që po bën namin në rrjet.

Moderatorja e pyet se çfarë këngë është ajo që nuk paska dëgjuar për të.

Kur të dalësh jashtë do ta kuptosh më mirë se po bëhet nami me të në rrjete sociale.

Linku: https://www.instagram.com/bigbrotheralb_vip/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/bigbrotheralb_vip