Home ShowBiz Olta Gixhari bën ndërhyrjen e parë, rezultati lë pa fjalë ndjekësit
Olta Gixhari bën ndërhyrjen e parë, rezultati lë pa fjalë ndjekësit
0

Olta Gixhari bën ndërhyrjen e parë, rezultati lë pa fjalë ndjekësit

0
0

Olta Gixhari është një nga ato artiste që shkakton shumë zhurmë në çdo dalje të saj.

Prej kohësh Olta është e dyzuar mes Shqipërisë dhe Spanjës.

Ajo së fundmi ka vendosur të tregojë hapur një nga ndërhyrjet që ka vendosur të bëjë për tu ndjerë sa më mirë me veten.

Olta ka vendosur të kurojë vetullat dhe nga rezultai duket mjaft i kënaqur.

Aktoren shpesh e shikojmë në poza mjaft të këndshme me të birin Omar. Partneri i saj qëndron larg vëmendjes se rrjeteve sociale dhe kjo ka qenë një nga zgjedhjet e saj që shpesh ka kuriozuar ndjekësit.

Linku: https://www.instagram.com/stories/oltagixhari/2723527350997168585/

Burimi i fotos:  https://www.instagram.com/oltagixhari/

tags: