Home ShowBiz Pak ditë pas operacionit, Adriana Matoshi rikthehet pranë ndjekësve më në formë se kurrë
Pak ditë pas operacionit, Adriana Matoshi rikthehet pranë ndjekësve më në formë se kurrë
0

Pak ditë pas operacionit, Adriana Matoshi rikthehet pranë ndjekësve më në formë se kurrë

0
0

Adriana Matoshi është një nga artistet më të dashura të vendit.

Kjo periudhë nuk ka qenë aspak e lehtë për Adrianën e cila ka kaluar një sfidë të madhe me heqjen e tumorit i cili iu rikthye pas shumë vitesh.

Forca, guximi dhe dashuria për jetën e bëri artisten ta fitonte këtë betejë të vështirë për të dytën herë.

Ajo më në fund i është rikthyer rrjeteve sociale me disa postime.

Urimet nga ndjekësit janë të shumta që shprehin kënaqësi për rikuperimin e saj.

Linku: https://www.instagram.com/p/CYUgq-1tNMl/

Burimi i fotos:https://www.instagram.com/p/CYUgq-1tNMl/