Home Aktualitet Humbi betejën e vështirë me Covid-19, ndahet nga jeta modelja e njohur
Humbi betejën e vështirë me Covid-19, ndahet nga jeta modelja e njohur
0

Humbi betejën e vështirë me Covid-19, ndahet nga jeta modelja e njohur

0
0

Modelja braziliane Valentina Boscardin është ndarë nga jeta në moshën 18 vjeçare për shkak të Covid 19.

Lajmin e ka postuar nëna e saj, prezantuesja e njohur Marcia Boscardin.

E bija prej ditësh ishte e infektuar me Covid ku situata e saj me kalimin e ditëve është komplikuar.

Ajo u shtrua në spital me mpiksje gjaku dhe pneumoni pas kontraktimit të koronavirusit, sipas publikimit të mikut të saj.

Me dhimbje të madhe i jap lamtumirën dashurisë së jetës. Mirupafshim, Valentina Boscardin Mendes. Zoti ju pranoftë me krahë hapur. Bijë, do të të dua gjithmonë. Një Ngjitje Engjëllit”, ka postuar ish-modelja dhe biznesmenja, e cila gjithashtu në titullin e publikimit ka shkruar: “Asnjë tekst. ”

Pasi filloi një karrierë modelimi në moshën 16-vjeçare, Marcia Boscardin u specializua në reklama dhe drejtoi shfaqjen braziliane të MTV “Al Dente” në vitet 1990. Ajo gjithashtu ka punuar si transmetuese dhe reportere në shfaqjet e organizuara nga Amaury Jr. dhe ka intervistuar të famshëm në tubimet e industrisë së argëtimit.

Linku: https://en.memesrandom.com/valentina-boscardin/

Burimi i fotos: unsplash.com