Home ShowBiz Baba për herë të tretë, Florjan Binaj surprizon me videon e të voglës
Baba për herë të tretë, Florjan Binaj surprizon me videon e të voglës
0

Baba për herë të tretë, Florjan Binaj surprizon me videon e të voglës

0
0

Florjan Binaj është një nga artistët që i ka dhënë shumë skenës së humorit në vendin tonë.

Së fundmi aktori ka befasuar ndjekësit me postimmin në rrjete sociale.

Ai është bërë baba për herë të tretë dhe gjithçka kanë arritur ta ruajnë në fshehtësi të plotë.

Familja e tyre është zgjeruar me një vajzë.  Të voglën e shtëpisë kanë vendosur ta quajnë Vjosa

‘Vjosa lumturoi pafund sot mamin, babin dhe familjen Binaj.

Linku: https://www.instagram.com/p/CY8_66yAjU6/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=embed_video_watch_again

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/florjanbinaj/