Home ShowBiz Probleme gocash, Olta Gixharin e zë halli në mes të pushimeve
Probleme gocash, Olta Gixharin e zë halli në mes të pushimeve
0

Probleme gocash, Olta Gixharin e zë halli në mes të pushimeve

0
0

Olta Gixharin e ka zënë halli gjatë pushimeve.

Si çdo vajzë dhe aktorja ka probleme me fotot kur është me pushime.

Nuk e di unë bëj foto apo nuk del aq bukur sa është në të vërtetë.

Pas disa tentativash më në fund Olta ka arritur të realizonte fotot që dëshironte.

Instagrami i artistes është mjaft i kuruar në çdo detaj.

Shpesh shikojmë personazhet vip kryesisht vajzat ti kapë stresi për të sjellë fotot e ëndrrave pranë miqve virtual.

Prej ditësh Gixhari shijon pushimet e saj në Cuba dhe postimet joshëse nuk kanë munguar.

Linku: https://www.instagram.com/p/CYeXYGtL1My/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/oltagixhari/