Home ShowBiz Shoqet i kanë ‘gjuajtur’ të dashurin! Lei Kraja zbulon më shumë detaje nga jeta private
Shoqet i kanë ‘gjuajtur’ të dashurin! Lei Kraja zbulon më shumë detaje nga jeta private
0

Shoqet i kanë ‘gjuajtur’ të dashurin! Lei Kraja zbulon më shumë detaje nga jeta private

0
0

Lei Kraja është një nga moderatoret sportive më të komentuara si për jetën personale dhe atë profesionale.

Në daljen e saj të fundit Lei ka zbuluar disa të pathëna mbi jetën dhe projektet e saj.

Moderatorja së shpejti pritet të vijë me disa projekte që do të shkojnë përtej sportit.

Nuk kanë munguar dhe pyetjet për jetën private.

A ta kanë gjuajtur të dashurin shoqet, e pyet moderatorja Lein.

‘Uau nuk e prisja këtë pyetje. Tani unë kam filtruar shoqërinë shumë, më përpara ka ndodhur disa herë dhe unë nuk i konsideroj shoqe.’

E pyetur nëse është në një lidhje Lei ka vendosur të mos përgjigjet duke lënë hapsirë për dyshime tek ndjekësit se dikush është në jetën e saj por ende nuk preferon të flasë.

Linku: https://www.youtube.com/watch?v=4doHuKXaX9Y&t=448s

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/CYyqnGhKvuS/

tags: