Home ShowBiz Nga sfida me tumorin tek paragjykimet për lidhjen me Keith, Adriana Matoshi i thotë të gjitha
Nga sfida me tumorin tek paragjykimet për lidhjen me Keith, Adriana Matoshi i thotë të gjitha
0

Nga sfida me tumorin tek paragjykimet për lidhjen me Keith, Adriana Matoshi i thotë të gjitha

0
0

Adriana Matoshi është një nga artistet më të dashura të vendit tonë.

Së fundmi Adriana ka kaluar një periudhë tejet të vështirë për shak të tumorit në kokë.

Në daljen e saj të fundit Adriana ka treguar se kur e kuptoi se tumori i është rikthyer ishte pikërisht në Big Brother.

‘Ka qenë dita kur kam hyrë në ‘Big Brother VIP’, për të takuar Arjolën. Kam pasur shumë marrje mendsh, por u përpoqa të mbaj veten, që Arjola të mos e kuptonte. U vizitova të nesërmen dhe aty kuptova që kisha sërish tumor’.- u shpreh ajo.

Adriana u ndal dhe tek i dashuri i saj Keith me të cilin ka një diferencë të madhe në moshë por ky detaj nuk ka ndikuar aspak në raportin e tyre. Artistja tregoj se familjarët dhe shoqëria e tij nuk e kanë pritur mirë lidhjen e tyre. Ndërsa me familjen e Matoshit gjithçka është në rregull.

Linku: https://www.youtube.com/watch?v=C528cnxs_AM

Burimi i fotos: https://www.youtube.com/watch?v=C528cnxs_AM

tags: