Home ShowBiz Pse kaq burracak je! Einxhel Shkira i hakërrehet keq Donaldit pas daljes së Dagz
Pse kaq burracak je! Einxhel Shkira i hakërrehet keq Donaldit pas daljes së Dagz
0

Pse kaq burracak je! Einxhel Shkira i hakërrehet keq Donaldit pas daljes së Dagz

0
0

Einxhel pas daljes së Dagzit është kthyer në një bishë brenda shtëpisë vip.

Ajo ka shprehur hapur pakënaqësinë ndaj Donaldit. Veprimet e tij i konsideron burracake.

‘Ai ishte hipokrizi këtu e në qiell. Të kesh thënë dy ditë më parë, Dagzin nuk e nominoj se e dua këtu, me Dagzin jam shumë okej dhe kur të bie zinxhiri, shpëton Tanin dhe pastaj të thuash dy variante, i pari është “unë thashë emrin e Tanit se më erdhi keq, sa kishte dalë nga nominimi” dhe variant i dytë ishte “nuk mund ta thoja Dagzin se e dija që do shpëtonte Einxhelin”. Pse kaq burracak je? Ti po penalizon dikë se do thotë një emër tjetër. A ka gjë më të shëmtuar? Ty po të pret barku për Tanin që nuk ke as 2 javë që e njeh?

Linku: https://www.instagram.com/p/CY7QET1BvwN/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/bigbrotheralb_vip/