Home ShowBiz U tha se është ndarë nga Romeo, Aleksia reagon në rrjete sociale
U tha se është ndarë nga Romeo, Aleksia reagon në rrjete sociale
0

U tha se është ndarë nga Romeo, Aleksia reagon në rrjete sociale

0
0

Romeon dhe Aleksian shpesh jemi mësuar ti shikojmë në titujt rozë për shkak të romancës së tyre.

Dyshja nuk ndiqen në rrjete sociale dhe kjo ka bërë që ndjekësit të aludojnë shpesh për ndarje.

Së fundmi Aleksia ka vendosur t’iu japë fund aludimeve.

Ajo ka postuar pikturën e Donaldit të cilën e ka shoqëruar me dy zemra.

Ata jo vetëm që vazhdojnë së bashku por mbështetin fuqishëm nga jashtë lojën e Donaldit në Big Brother.

Linku: https://www.instagram.com/aleksiapeleshi/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/aleksiapeleshi/

tags: