Home ShowBiz Çfarë po ndodh me romancën me Anën, Edi zbulon më shumë
Çfarë po ndodh me romancën me Anën, Edi zbulon më shumë
0

Çfarë po ndodh me romancën me Anën, Edi zbulon më shumë

0
0

Edi dhe Ana u rikthyen në Për’Puthen për herë të dytë për të njohur njëri-tjetrin. Gjërat nuk shkuan ashtu siç ata prisnin dhe Ana u largua nga programi.

Shkak u bë provokimi që ajo iu bëri djemve duke i futur në sherr dhe më pas diskutoi ashpër me Arjan Konomin.

Edi ka zbuluar në daljen e fundit se çfarë po ndodh me ta jashtë programit.

Kur jam futur për herë të parë dhe kam dalë më pas kishte disa probleme. Edhe pse dihen arsyet e daljes time, unë dua të them se kësaj radhe dola se e ndjeja veten më mirë jashtë. Aty brenda më ka pëlqyer vetëm një vajzë dhe doja të njihesha më shumë me të. Ndodhi çfarë ndodhi dhe dolëm të dy së bashku. Po është Ana Lleshi dhe kisha dëshirë që të vazhdoja takimet me të. Ata që më njohin e dinë shumë mirë se i njëjti jam si në program si jashtë tij. Nuk kam nevojë të ndryshoj për asgjë. Jam i drejtpërdrejtë dhe çdo gjë që e kam e them direkt përballë. Ndër të tjera Edi zbuloi se nuk ka festuar ditën e të dashuruarve duke lënë të kuptohet se njohja me Anën nuk vazhdon.’

Linku: https://www.youtube.com/watch?

Burimi i fotos:  https://www.instagram.com/perputhen_tch/

tags: