Home ShowBiz Donin ta bënin me flokë, Blendi Fevziu rrëfen detajet epike
Donin ta bënin me flokë, Blendi Fevziu rrëfen detajet epike
0

Donin ta bënin me flokë, Blendi Fevziu rrëfen detajet epike

0
0

Blendi Fevziu së fundmi ka qenë i ftuar tek Rudina ku ka ndarë detaje nga jeta e tij.

Në një moment të intervistës Rudina e pyet për rënjen e flokëve dhe mënyrën si e ka përjetuar.

‘Nuk kam pasur ndonjë problem, as që e kam menduar fare. Madje, para ca kohësh isha duke u kthyer nga Kosova, më merr një miku ynë që del përditë në televizor e më thotë “dëgjo, kemi një specialist shumë të famshëm grek që merret me mbjelljen e flokëve dhe do të gjejë një figurë publike, t’ia bëjë si dhuratë, t’ia mbjellë”. I thashë “shiko, nuk ka problem, po të jap unë dy-tre emra”.

Jo, donte me ty, tha, “jo, faleminderit më lër rehat”, i thashë. S’më ka shqetësuar kurrë.

Linku: https://www.youtube.com/watch?v=DbbSKkxcntQ&t=1s

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/blendifevziu/?hl=