Home ShowBiz ‘E fejuara e tij na gjeti në shtrat’, aktorja shqiptare flet për skenat e nxehta
‘E fejuara e tij na gjeti në shtrat’, aktorja shqiptare flet për skenat e nxehta
0

‘E fejuara e tij na gjeti në shtrat’, aktorja shqiptare flet për skenat e nxehta

0
0

Aktorja shqiptare Ajsi Xhaxhaj ka qenë e ftuar në emisionin e ABC ku ka zbuluar më shumë detaje nga xhirimet e projektit të fundit.

Një jetë me ty është filmi që pritet të shfaqet në kinema nga nesër.

Ajo ka rrëfyer momentin më të vështirë, teksa po xhironin një skenë “të nxehtë” me aktorin, Dritan Arbana dhe e dashura e tij i gjeti në krevat.

‘Kemi pasur edhe pak vështirësi. Unë me aktorin kryesor, Dritan Arbana kemi një lloj skene në krevat nuk është se zhvillohet procesi thjesht lihet të kuptohet. Kjo pjesë është xhiruar në një dhomë shumë të vogël, ku Tani jetonte me të fejuarën e tij aktuale. Ajo vjen në ato momente dhe na sheh ne, Tani ishte poshtë meje, Jona thotë: ‘Uaa ca bëhet këtu’.

Linku: https://www.youtube.com/watch?v=ouOIvT35Ytk

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/ajsi.xhaxhaj/

tags: