Home ShowBiz Në një lidhje! Romeo i zbulon sekretin papritur mikut të tij Mozzik
Në një lidhje! Romeo i zbulon sekretin papritur mikut të tij Mozzik
0

Në një lidhje! Romeo i zbulon sekretin papritur mikut të tij Mozzik

0
0

Mozzik pas ndarjes nga Loredana është treguar mjaft i rezervuar për jetën private.

Së fundmi këngëtari është parë shumë në shoqërinë e vëllezërve Veshaj.

Ata përveç muzikës i bashkon dhe një miqësi e mirë me njëri-tjetrin.

Romeo nëpërmjet një video ka zbuluar një sekret nga jeta private e Mozzik.

‘Ke 100 vjet që nuk del me ndonjë femër. Shikoni djema, e vlerësoj shqetësimin tuaj për mua, por nuk është në dorën time.’

Dashje pa dashje ndjekësit kuptuan se këngëtari që pas ndarjes nga Loredana vazhdon të jetë vetëm.

Linku: https://www.instagram.com/romeoveshaj/

Burimi i fotos:  https://www.instagram.com/romeoveshaj/

tags: