Home ShowBiz ‘Nuk bëj emision në Top’, Donaldi bën lëvizjen e papritur me programin që i dha produksioni
‘Nuk bëj emision në Top’, Donaldi bën lëvizjen e papritur me programin që i dha produksioni
0

‘Nuk bëj emision në Top’, Donaldi bën lëvizjen e papritur me programin që i dha produksioni

0
0

Pas një sërë aludimesh vëllezrit Veashaj vendosën të kthehen përfundimisht në Top Channel.

Ata kanë zbuluar promon e emisionit dhe dyshja duket se e kanë shfrytëzuar më së mirë zhurmën mediatike në lidhje me mardhënien e Donaldit me Topin pas Big Brother Vip.

Donaldi ka ndarë një video ku ka treguar se emisionin “Më lër të flas” do ta ndjekim çdo të premte që nga 29-të prilli në ora 21:00.

Në video ai dëgjohet teksa i thotë Romeos, nuk bëj emision në Top.

Linku: https://www.instagram.com/p/CcgAuv7DWUy/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/donaldveshaj/

tags: