Home ShowBiz Pas sëmundjes së rëndë, Princesha Charlen rikthehet me një foto familjare
Pas sëmundjes së rëndë, Princesha Charlen rikthehet me një foto familjare
0

Pas sëmundjes së rëndë, Princesha Charlen rikthehet me një foto familjare

0
0

Princesha Charlene dhe Princi Albert zbulojnë foto familjare për festën e Pashkëve.

Gjendja e saj shëndetësore fatmirësisht është mirë.

Charlene e Monakos ‘pothuajse vdiq’ nga një sëmundje misterioze që e mbajti në Afrikën e Jugut.

Princesha Charlene e Monakos e kaloi Pashkën me familjen e saj.

‘Gëzuar Pashkët’, shkroi ajo në Instagram të dielën përkrah një portreti të saj, bashkëshortit Princ Albert II dhe binjakëve të tyre 7-vjeçarë, Princi Jacques dhe Princesha Gabriella, duke pozuar pranë një shporte me një lepur të bardhë.

Ky portret familjar është një nga të rrallët që shhikojmë prej tyre.

Linku: https://people.com/royals/princess-charlene-prince-albert-easter-first-family-portrait-since-returning-to-monaco/

Burimi i fotos: people.com