Home ShowBiz Filluan problemet e para, ja çfarë iu ndodhi vëllezërve Veshaj pak para emisionit në Top Channel
Filluan problemet e para, ja çfarë iu ndodhi vëllezërve Veshaj pak para emisionit në Top Channel
0

Filluan problemet e para, ja çfarë iu ndodhi vëllezërve Veshaj pak para emisionit në Top Channel

0
0

Donaldi dhe Romeo janë në fokusin e mediave rozë për shkak të trazirave që kanë sjellë me historitë e tyre personale.

Së fundmi në një postim të fundit Donaldi ka zbuluar pakënaqësitë mes vëllezërve Veshaj.

‘E njëjta buzëqeshje. Ok unë jam pak më i bukur’, ka shkruar ai përmbi foto, me plot humor.

‘I vetmi problem që ata kanë pak para fillimit të programit është se cili prej tyre është më i bukur’.

Linku: https://www.instagram.com/donaldveshaj/

Burimi ifotos: https://www.instagram.com/donaldveshaj/