Home ShowBiz ‘Jam pak skeptik ditët e fundit’, Bruno zbulon çfarë po ndodh mes tij dhe Anës
‘Jam pak skeptik ditët e fundit’, Bruno zbulon çfarë po ndodh mes tij dhe Anës
0

‘Jam pak skeptik ditët e fundit’, Bruno zbulon çfarë po ndodh mes tij dhe Anës

0
0

Ana dhe Bruno janë ndër çiftet e dala së fundmi nga PërPuthen. Bruno ka ardhur me deklarata të forta për marrdhënien e tyre duke zbuluar shumë të pathëna në emisionin e Aulonës.

I ftuar në program pa Anën, Bruno zbulon të vërtetën e lidhjes së tyre.

‘Unë vendosa të dal çift jo vetëm me ndjesi por dhe me logjikë më shumë,’ – shtoi ai duke na lënë hapësirë për të interpretuar.

‘Të ardhmen e mendoj ta ndaj me Anën por jam pak skeptik këto ditët e fundit’.

Linku: https://www.instagram.com/p/CdEE61TAe5T/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/brunoshemsho1/

tags: