Home ShowBiz ‘Na mungon çdo ditë’, Triksa bën dedikimin prekës për të atin e ndjerë
‘Na mungon çdo ditë’, Triksa bën dedikimin prekës për të atin e ndjerë
0

‘Na mungon çdo ditë’, Triksa bën dedikimin prekës për të atin e ndjerë

0
0

Beatrix Ramosaj ka prekur zemrat e ndjekësve me një dedikim për të atin e ndjerë.

Këngëtarja nëpërmjet një kujtimi të tij të vjetër shkruan në Twitter.

‘Gëzuar ditëlindjen engjëlli im i bukur në qiell. Vazhdo të na shikosh duke buzëqeshur, sepse unë do të bëj krenar. Na mungon çdo ditë,’– shkruan Trixa krahas fotos që ka publikuar në Twitter.

Babai i këngëtares ka ndërruar jetë shumë vite më parë ku i ka lënë të vegjelë Albanin dhe Trksën.

Gjatë kësaj periudhe Triksa ka kaluar një periudhë sfiduese për shkak të pjesmarrjes në Big Brother dhe historisë me Donaldin.

Linku: https://mobile.twitter.com/beatrixramosaj/with_replies

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/beatrixramosaj/

tags: