Home ShowBiz Në 10 vjetorin e martesës, Mark Zuckerberg ndan momentin special me partneren
Në 10 vjetorin e martesës, Mark Zuckerberg ndan momentin special me partneren
0

Në 10 vjetorin e martesës, Mark Zuckerberg ndan momentin special me partneren

0
0

Themeluesi i Meta Mark Zuckerberg sot feton një moment të veçantë së bashku me familjen e saj.

Priscilla Chan dhe Mark festojnë 10 vjetorin e martesës.

Ka qenë vetë Zuckerberg i cili ka ndarë një kujtin nga dita e tyre e martesës ku shfaqet duke i mbajtur dorënpartneres.

‘10 vjet të martuar dhe gjysma e jetës sonë së bashku’, ka shkruar ai krahas fotos.

Linku: https://www.facebook.com/groups/222133493117633/user/100002660321457/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/Cdv5-M-Lx-e/

tags: