Home ShowBiz U tha se janë ndarë, Afrona dhe Blero reagojnë kështu pas lajmeve
U tha se janë ndarë, Afrona dhe Blero reagojnë kështu pas lajmeve
0

U tha se janë ndarë, Afrona dhe Blero reagojnë kështu pas lajmeve

0
0

Blero Muharremi dhe partnerja e tij Afrona Dika prej ditësh diskutohen në media për një ndarje mes tyre.

Shkaka për këto aludime janë bërë fshirja e fotove nga rrjetet sociale.

Pas zhurmës mediatike ata kanë reaguar me postime të ndryshme në rrjet.

Afrona ka pozuar me të motrën ndërsa Balero ka pozuar me familjen ku partnerja e tij mungon.

Ende nuk dihet arsyeja pse ata kanë vendosur të marrin këtë venndim për fotot në rrjete sociale.

Linku: https://www.instagram.com/bleromuharremi/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/afronadika/

tags: