Home ShowBiz Të gjithë po i mendojnë të lidhur, Romeo Veshaj trazon rrjetin me detajet e fundit
Të gjithë po i mendojnë të lidhur, Romeo Veshaj trazon rrjetin me detajet e fundit
0

Të gjithë po i mendojnë të lidhur, Romeo Veshaj trazon rrjetin me detajet e fundit

0
0

Romeo Veshaj është një nga emrat më të zhurmshëm të estradës.

Jeta e tij personale jo pak herë është bërë kryefjalë e mediave rozë.

Pas ndarjes nga Alesja ndjekësit janë të fokusuar tek lëvizja e tij e rradhës.

Faqja vipat e bllokut kanë evidentuar një detaj pikant rreth tij.

Lori Hoxha dhe Romeo kanë rastësisht të njejtat unaza në duar.

Ndjekësit kaq kan dashur për të filluar aludimet e para.

66

Linku: https://www.instagram.com/stories/vipat_e_bllokut__official_/2844574610317244213/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/romeoveshaj/

tags: