Home Aktualitet Përfundoi në spital, çfarë po ndodh me gjendjen shëndetësore të Gjikos
Përfundoi në spital, çfarë po ndodh me gjendjen shëndetësore të Gjikos
0

Përfundoi në spital, çfarë po ndodh me gjendjen shëndetësore të Gjikos

0
0

Gjiko prej kohësh diskutohet në media për skandalin me një të mitur.

Reperi është akuzuar për marrdhënie intime me një vajzë. Sipas akuzave flitets e reperi i ka premtuar ta bëjë këngëtare.

Çështja ka shkuar në gjykatë dhe pse reperi ka mohuar kategorikisht këto akuza.

Së fundmi Gjiko ka pasur një komplikim shëndetësor.

Reperi ka përfunduar në spital. Ende nuk dihet arsyeja por gjendja duket se nuk është aq seroze duke iu referuar postimeve të tij.

Linku: https://www.instagram.com/stories/gjikotheflyboy/2846069438731045321/?hl=en

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/Bq2XRaiFEKr/

tags: