Home ShowBiz Dëgjon të atin duke kënduar, Ana bën reagimin emocionues në studio
Dëgjon të atin duke kënduar, Ana bën reagimin emocionues në studio
0

Dëgjon të atin duke kënduar, Ana bën reagimin emocionues në studio

0
0

Ana Gjebrea paralelisht me studimet ka vendosur të  ndjekë ëndrrën e saj për muzikën.

Së fundmi ka qenë e ftuar në emisionin e Bietës ku ka zbuluar më shumë nga eksperienca e saj në muzikë.

Emocionet dhe surprizat nuk kanë munguar. Ana ka dëgjuar zërin e të atit duke kënduar dhe ka bërë një reagim prekës duke kënduar live në studio.

Një mmment Ana ka treguar për emocionet e Eaurovisionit.

‘Është një eksperiencë e paharrueshme. Para se të dilja në skenë mami ishte në ankth dhe mbaj mend i kam thënë mamit mezi pres të dal në skenë”, tha ajo. “Babit i pëlqeu me të thënë të drejtën. Këshillat që më dha ishin shijoje deri në fund. Dhe unë thash do e shijoj dhe do bëj më të mirën’shtoi më tej.

Linku: https://www.instagram.com/p/CeMLKWAqjme/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/CYWjq-MNW4D/

tags: