Home ShowBiz Triksa thyen heshtjen, bën deklaratën e fortë për rikthimin e Borës dhe Donaldit
Triksa thyen heshtjen, bën deklaratën e fortë për rikthimin e Borës dhe Donaldit
0

Triksa thyen heshtjen, bën deklaratën e fortë për rikthimin e Borës dhe Donaldit

0
0

Triksa ka thyer heshtjen pas rikthimit të Borës dhe Donaldit.

Këngëtarja në daljen e fundit për Mirage ka bërë këtë reagim

‘Është një pyetje që po ma bëjnë të gjithë.

Nëse ata e kanë gjetur lumturinë edhe unë jua uroj’, ka thënë Beatrix Ramosaj.

Ajo tha se në rast se do e kthente kokën mbrapa nuk do bënte asgjë ndryshe, thjesht do mundohej ta shijonte më shumë si eksperiencë.

‘Nuk jam pishman për asgjë. Unë çdo gjë e bëj sepse e ndjej.

Nëse do e ktheja kokën mbrapa nuk do kisha aq shumë frikë që ta shijoja më shumë si eksperiencë’, deklaroi ajo.

Linku: https://www.youtube.com/watch?v=bMYM3qKXkdQ

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/beatrixramosaj/?hl=en

tags: