Home ShowBiz Kush e surprizoi në mesnatë! 28 vjetor i llastuar për Beatrix Ramosajn
Kush e surprizoi në mesnatë! 28 vjetor i llastuar për Beatrix Ramosajn
0

Kush e surprizoi në mesnatë! 28 vjetor i llastuar për Beatrix Ramosajn

0
0

Beatrix Ramosaj prej muajsh është në kryefjalën e mediave rozë.

Sot këngëtarja feston 28 vjetorin e lindjes mes zhurmës dhe sukseseve.

Urimet për këngëtaren kanë qenë të shumta që në orët e para të mëngjesit.

Të gjithë janë kurioz të dinë se me kë po e feston këtë përvjetor Triksa.

Momentet e para të ditëlindjes duket se i ka kaluar me të ëmën dhe Albanin të cilët i kanë uruar pafund lumturi.

Të shumta kanë qenë urimet dhe nga personazhet e Big Brother duke filluar nga Fifi tek Monika Antonela dhe të tjerë.

Linku: https://www.instagram.com/beatrixramosaj/?hl=en

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/beatrixramosaj/?hl=en

tags: